Zpět na články

Vrba oslavil s klubem narozeniny, jako dárek chce výhru nad CSKA

Plzeňští fotbalisté si dnes zpestřili přípravu na úterní utkání Ligy mistrů s CSKA Moskva oslavou padesátých narozenin trenéra Pavla Vrby. Kouč od klubu dostal mimo jiné velký dort ve tvaru plzeňského stadionu s velkou figurkou, která jej znázorňuje. 

Pavel Vrba s narozeninovým dárkem Pavel Vrba s narozeninovým dárkem, zdroj: isifa/MAFRA/Ladislav Němec

"Já vám všem moc děkuji, vážím si toho. Doufám, že to v úterý zvládneme a vy budete pokračovat v jarní části Evropské ligy," pronesl Vrba přípitek. "Zároveň přeju hodně štěstí do jarní ligové sezony, ať ještě Spartu proženete. A koukejte makat, budu to sledovat," dodal trenér, který příští týden v Plzni skončí a zamíří k národnímu týmu. 

Vrba se jako oslavenec ujal role porcovače dortu, na svých svěřencích však vzhledem k důležitému úternímu utkání s CSKA šetřil. "Každý jen jeden kousek dortu. A skleničku šampaňského nedopíjet," prohlásil Vrba s úsměvem.

Plzeňský kouč má už dvě poslední oslavy narozenin spojené se sportovním úspěchem v evropských pohárech. V roce 2011 slavil 48. narozeniny remízou 2:2 s AC Milán v Lize mistrů, loni zase výhrou 1:0 nad Atléticem Madrid v Evropské lize. Tentokrát věří v další sportovní dárek.

"Oslavy naplno propuknou až po zápase s CSKA Moskva. Doufám, že to bude navazovat i na oslavy po vítězném zápase. Čeká nás těžký zápas, ale doufáme, že to zvládneme," řekl. Další oslavy padesátin plánuje v Plzni, doma v Přerově s rodinou i na Slovensku. "Čeká mě asi náročných 14 dní až do Vánoc," připustil.

Sami hráči také berou výhru nad CSKA jako nejlepší možný dárek, jaký mohou Vrbovi dát. "Nebylo moc času na vymýšlení dárku. Pořád přemýšlíme pouze o fotbale, čeká nás jeden z nejdůležitějších zápasů sezony. Proto bychom chtěli dát trenérovi dodatečný dárek v podobě postupu do jarní části Evropské ligy," řekl David Limberský

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články