Zpět na články

Balotelli si zranil koleno, Itálii bude chybět proti Irsku

Italský fotbalista Mario Balotelli si při tréninku poranil pravé koleno a jeho další účast na evropském šampionátu je nejistá. Trenér mistrů světa z roku 2006 Cesare Prandelli sice už v pátek ohlásil, že s kontroverzním útočníkem pro pondělní zápas s Irskem do základní sestavy nepočítá, Balotelli mu však možná nebude k dispozici ani na lavičce.

Italy's Mario Barwuah Balotelli during a friendly soccer match between Italy and Russia in Zurich, Friday, June 1, 2012. (AP Photo/Keystone, Walter Bieri) Italy's Mario Barwuah Balotelli during a friendly soccer match between Italy and Russia in Zurich, Friday, June 1, 2012. (AP Photo/Keystone, Walter Bieri), zdroj: Archiv

Podle informací Italské fotbalové federace opustil jednadvacetiletý forvard trénink předčasně kvůli menšímu problému s pravým kolenem. Týmový lékař ho znovu hodlá vyšetřit v neděli. 

V sestavě squadry azzurry na zápas s Irskem nejspíš dostane příležitost v základu Antonio Di Natale, který v předchozích dvou duelech na šampionátu Balotelliho vždy střídal. Itálie potřebuje v posledním utkání vyhrát nad již vyřazenými Iry a zároveň doufat, že zápas Španělska s Chorvatskem neskončí remízou 2:2 nebo vyšší.

Tagy: EURO 2012

Zdroj: ČTK

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články